subottsi.com.ua

Захоплюючі сторінки шкільного життя

IMG 20200120 122036 2 300Світ зарубіжної літератури – цікавий і захоплюючий. На уроках діти полюбляють бути дослідниками разом із Томом Сойєром, мріють відправитись у подорож із Маленьким принцем, готові виборювати справедливість із Дон Кіхотом.

Іноді так замало часу, щоб обговорити хвилюючі питання на уроці.Тож зустріч із мистецтвом слова можна продовжити в позаурочний час.

У ОНЗ «Суботцівська загальноосвітня школа 1-3ступенів» нещодавно проходив тиждень зарубіжної літератури та соціально – психологічної служби школи.

Учні 5-их класів взяли участь у літературній вікторині «Дорогами казок зарубіжних авторів». Діти виявили гарні знання змісту творів та були кмітливими у розгадуванні казок на літературну тему. Світ різноманітних ребусів відкрився для всіх бажаючих. Так, першими встигли якнайбільше розгадати завдань учні 6 –го класу Косик Р. та Молчанов А. Кмітливими виявилися п’ятикласники –Чабан А., Нєізвєстний В.,Бочек С., Огирь Ю.,Бернадська Є., Біліченко В., Таран М. А творчі сили7 –го класу згуртувалися навколо Калюки Є. та Михайлової О. Звичайно, всіх учасників назвати не можна, але солодкими сюрпризами ніхто небув обділений.

Вчитель зарубіжної літератури Дар’єва А.М. запросила семикласників до віртуальної подорожі«Пушкінські місця в Україні». Діти відкрили для себе нові сторінки творчості російського поета.

Наші восьмикласники взяли участь у брейн - рингу «Література від А до Я» та відповідально поставились до розгадування кросвордів на лінгвістичну тему. Найшвидшими були Євстігнєєва А.,Мар’єнко Л., Швордак А.,Рокотян А.,Пеєва Д.

Середа –день відповідальний. Стартує психологічний квест «Креатив –бій». Ініціатором цьогозаходу стала практичний психолог школи Юхименко Н.В. Із задоволенням її підтримали вчителі зарубіжної літератури Маленко О.М. та Дар’єва А.М. Команди 8 –их та 10 –го класів поспішали виконати завдання сімох станцій: «Станція добрих побажань», «Станція мудрих порад», «Станція взаєморозуміння», «Станція найкмітливіших», станція «Галерея незакінчених малюнків», станція «Ребус – парк», станція «Алея гарної пам’яті». Капітанами стали Старостін А.,Пеєва Д.,   Табунченко Е.

IMG 875312

Діти проявили знання із психології, літератури, мистецтва. Приємно спілкуватися із завзятими, креативними,винахідливими учасниками.

Юхименко Н.В. та учнями були підготовлені газети на психологічну тематику. Діти мали можливість поповнити знання з проблем вирішення стресогенних життєвихситуацій. Практичний психолог залучила учнів середніх класів до диспуту на тему: «Булінг у шкільному середовищі», де учні висловили свої думки стосовно цього соціального явища в учнівському середовищі. Учасники проаналізували основні механізми його розвитку та шляхи виходу із критичних ситуацій. Новим відкриттям стала заочна екскурсія до творчої лабораторії видатних психологів.

Для старшокласників Маленко О.М. провела зустріч на тему «Поезія «Срібної доби».Митець і доля». Великим бажанням було відкрити сторінки життя, творчості митців у складний час початкуXX століття, заохотити учнів до читання поезій –сповідейА. Ахматової, показати світ яскравих барв у поезії В.Маяковського, відчути глибину думки М. Цвєтаєвої, зацікавити тематикою творчого доробку Б.Пастернака. Пісні, покладені на слова поетів «Срібної доби», із задоволенням слухають та виконують наші діти.

Захоплююче заняття запропонувала соціальний педагог Григоровська Н.П. для учнів 5 класу на тему: «Дерево здійснення бажань». Діти спілкувалися про вибір вчинку у різних життєвих ситуаціях, висловлювали думки про справжню дружбу, толерантність та взаємодопомогу.

IMG 20200122 134207

Позакласні заходи є гарним стимулом для школярів проявити свою неординарність, винахідливість, творчість.

Дорогі наші учні! Бажаємо вам цікавого і захоплюючого шкільного життя .

Маленко О.М.,   вчитель зарубіжної літератури ОНЗ «Суботцівська

загальноосвітня школа 1-ІІІ ступенів»