subottsi.com.ua

На крилах педагогічної творчості

metodrabota1-300Методична робота школи спрямована на підвищення рівня професійної майстерності викладачів, поширення передового педагогічного досвіду. Цьому сприяє проведення системних методичних заходів, спрямованих на розвиток творчих можливостей вчителів. 

Ось і в цьому навчальному році кінець лютого у Суботцівській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів ознаменувався фестивалем педагогічної творчості «Інноваційні аспекти особистісно - компетентнісного навчання та використання педагогічної спадщини В.О. Сухомлинського».

 

В рамках фестивалю був проведений семінар на базі відкритих уроків. Вчителі відвідали й обговорили уроки педагогів, що атестуються в 2011- 2012 навчальному році, та своїх досвідчених колег, які поділилися методичними знахідками та ідеями.

 

Присутні відзначили високий професіоналізм, багатство прийомів і форм роботи та ефективність їх застосування на уроках географії у 6-а класі (вч. Савлук Г.І.), української літератури у 7 класі (вч. Крюченко Н.П.), української мови у 3 класі (вч. Чевельча О.М.), математики у 6-а класі (вч. Цугуй А.Г.), образотворчого мистецтва у 5 класі (вч. Грузін С.В.).

 

Творчим підходом, оригінальністю, розвивальним потенціалом відзначалися уроки англійської мови у 4-а класі (вч. Іванова А.Г.) та 9-б класі (вч. Фотовенко А.М.), історії України у 10-б класі (вч. Долинко Н.В.), фізичної культури у 10-а класі (вч. Горін В.Л.). правознавства у 10-а класі (вч. Баглай О.М.).

Підсумком фестивалю став творчий звіт вчителів, що атестуються, де вони презентували свій досвід роботи, ознайомили колег зі своїми педагогічними напрацюваннями, мали змогу перевірити знання з педагогіки та психології, запропонувати модель Школи Майбутнього, позмагатися у виконанні дитячих пісень.

Фестиваль продемонстрував, що вчителі нашої школи не зупиняються на досягнутому, а знаходяться у постійному творчому пошуку шляхів вдосконалення навчально – виховного процесу. 

metodrabota1

metodrabota2

metodrabota3