subottsi.com.ua

Використання сервісу Google Classroom

Дистанційне навчання поставило вчителів і батьків перед непростими викликами: як організувати навчання дітей вумовах карантину, коли вчитель не може бути поруч? Як отримати зворотній зв’язок? Як оцінити якість знань дитини? Для кожного закладу ідля системи освіти вцілому- це стало справжнім випробуванням, але в той же час і дало можливість зрозуміти, що вкрай необхідними стали пошук нових форм організації освітнього процесу, методик, каналів комунікації, необхідність опанування нових знань.

Тому,  розпочинаючи з першого дня оголошення карантину наш навчальний заклад ОНЗ « Суботцівська ЗШ I-III ст.» розпочав вивчатиресурси та способи, що допоможуть організувати якісне дистанційне навчання. На протязі першого тижня завдання учням розміщувалися на сайті школи. Потім ми перейшли працювати на  інтернет платформу Google Classroom, яка стала основною платформою дистанційного навчання.

1

 

Особисто для мене, як вчителя англійської мови, вона досить зручна, дозволяє зробити процес навчання багатостороннім. На ній доступний зворотній зв'язок з учнями, вказується термін виконання завдань, розміщуються завдання одразу для всіх учнів, створювати завдання у формі тестування, зручна форма оцінювання, учні можуть отримати індивідуальну консультацію у вчителя. Можна передавати важливу інформацію, посилання на відео-уроки, корисні сайти.За потреби на кожному етапі додаються коментарі, наприклад, коли завдання потрібно повернути, попросивши доповнити або виправити щось.

 2

 3

4

 

У нагоді часто стають і соцмережі — Facebook , де можна розміщувати різноманітні опитування та завдання-цікавинки для учнів.Відео на YouTube допомагають візуалізувати матеріали занять. 

 5

Для індивідуальної роботи під час дистанційного навчання користуюся додатками Viber, FacebookMessenger та сервісом відео зв’язку GoogleMeet.

 6

Дистанційне навчання , для мене – це насичена робота, новий досвід, і період для саморозвитку.

 

 

Нєізвєстна Алла Володимирівна

              Учитель англійської мови ОНЗ « Суботцівська ЗШ I-III ст.»