subottsi.com.ua

Науково-методична робота

До вашої уваги презентація "Науково-методична робота ".

(Для перегляду необхідно клікнути на презентації)

Система роботи з обдарованими дитьми

«Переходь від близького до далекого, від простого до складного, від більш легкого до більш важкого, від відомого до невідомого!» - це дидактичне правило, яке було відоме Я.А. Коменському і сформульоване німецьким педагогом А. Дістервегом, можна розглядати як закономірність алгоритмічного застосування у позакласній роботі з математики.

Тому, під час організації позаурочної і позакласної роботи учителі математики Суботцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів створили систему розвитку творчих здібностей школярів. Вона включає:

  1. індивідуальну роботу на уроці з математично обдарованими учнями;
  2. фор мування інтелектуальних здібностей учнів під час індивідуальних консультацій;
  3. роботу з учнями під час підготовки до олімпіад різного рівня;
  4. розвиток математичних та дослідницьких здібностей учнів в рамках роботи шкільного наукового товариства «Пошук».

Детальніше: Система роботи з обдарованими дитьми

На крилах педагогічної творчості

metodrabota1-300Методична робота школи спрямована на підвищення рівня професійної майстерності викладачів, поширення передового педагогічного досвіду. Цьому сприяє проведення системних методичних заходів, спрямованих на розвиток творчих можливостей вчителів. 

Ось і в цьому навчальному році кінець лютого у Суботцівській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів ознаменувався фестивалем педагогічної творчості «Інноваційні аспекти особистісно - компетентнісного навчання та використання педагогічної спадщини В.О. Сухомлинського».

 

Детальніше: На крилах педагогічної творчості