subottsi.com.ua

Нагорода за сумлінну працю!

savluk 30004 грудня 2018 року в залі засідань Знам’янської районної ради відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування, Дня Збройних сил України та вручення свідоцтв про занесення на районну Дошку Пошани «Трудова слава Знам’янського району».

Присутніх на святі привітали голова Знам’янської районної державної адміністрації Олександр Лукашов, заступник голови районної ради Дмитро Молодченко та помічник народного депутата України Олеся Довгого Андрій Клименко, які вручили відзнаки кращим працівникам району та свідоцтва про занесенням на районну Дошку Пошани «Трудова слава Знам’янського району».

Серед нагороджених і представники с.Суботці

Детальніше: Нагорода за сумлінну працю!

Любов та єдність - запорука міцної, дружньої родини

IMG 20181115 135427 300

Родина була й залишається головним осередком становлення й розвитку особистості дитини. Саме батьки вводять маля в складний світ людських взаємин, навчають відрізняти добро від зла, хороше від поганого. Уроки життя, здобуті в сім’ї, мають величезну силу, адже дають їх найближчі люди: мама, тато, бабуся, дідусь,- яким дитина найбільш довіряє.

Народна мудрість у піснях, прислів’ях та приказках утверджує важливу роль родини в житті кожної людини, бо «без щастя сім’ї нема щастя на землі». Традиційним є ставлення нашого народу до родинної спілки як до великої цінності в житті. Стабільність її пов’язують з благополуччям та міццю держави.

Детальніше: Любов та єдність - запорука міцної, дружньої...

Веселкова країна 2018 [відео]

20181024 132815 300Кожен з нас мріє потрапити у дитинство і залишитися там хоча б на одну хвилинку, щоб відчути той казковий, дещо наївний, світ, де мрії та очікування обов’язково здійснюються. Можливість потрапити у світ фантазії, казки, веселощів випала учням початкових класів ОНЗ «Суботцівська ЗШ І-ІІІ ступенів», адже традиційне свято ВЕСЕЛКОВОЇ КРАЇНИ радо чекало своїх малюків.

Детальніше: Веселкова країна 2018 [відео]

Вуличні тренажери для дітей

vulichni trenajeri19 листопада 2018 року в ОНЗ «Суботцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» завершено монтаж вуличних тренажерів. Вони були придбані за сприяння народного депутата України Олеся Довгого.

Дирекція, учнівський та педагогічний колективи школи висловлюють подяку керівництву Знам’янської районної державної адміністрації та районної ради, керівництву та депутатам Суботцівської сільської ради, відділу освіти Знам’янської районної державної адміністрації та народному депутату України Олесю Станіславовичу Довгому за сприяння у придбанні та встановленні вуличних тренажерів у школі, адже вони розширять можливості школярів зміцнювати своє здоров’я, розвиватись фізично, тренувати витривалість та моральний дух.

Детальніше: Вуличні тренажери для дітей

Декада початкових класів

dek poch klasiv 2018Не забувайте, що в школі дитина не лише  навчається, в школі  вона живе!

В.О.Сухомлинський.

В ОНЗ «Суботцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» стало вже доброю традицією проводити декади початкових класів. В цьому році вона проходила з 16 по 24 жовтня.

У цей період кабінети початкової школи були схожі на вулики, де  плідно , згуртовано працювали вчителі, учні  та батьки. Робота  під час проведення декади була спланована так, що заходи охоплювали різні сфери діяльності учнів , були цікавими , корисними , сприяли інтелектуальному та творчому розвитку дітей.

Детальніше: Декада початкових класів