subottsi.com.ua

Декада початкових класів

dek poch klasiv 2018Не забувайте, що в школі дитина не лише  навчається, в школі  вона живе!

В.О.Сухомлинський.

В ОНЗ «Суботцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» стало вже доброю традицією проводити декади початкових класів. В цьому році вона проходила з 16 по 24 жовтня.

У цей період кабінети початкової школи були схожі на вулики, де  плідно , згуртовано працювали вчителі, учні  та батьки. Робота  під час проведення декади була спланована так, що заходи охоплювали різні сфери діяльності учнів , були цікавими , корисними , сприяли інтелектуальному та творчому розвитку дітей.

Детальніше: Декада початкових класів

Свято осені на шкільному подвір’ї

svyato oseni 2018Україна – багата країна. Адже Бог наділив її чудовими землями, краєвидами, а найголовніше працьовитими людьми.Щорічно восени українці збирають прекрасні врожаї, даровані рідною землею. Цей рік не став винятком.

Нещодавно в опорному навчальному закладі «Суботцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» відбувся благодійний шкільний ярмарок, який зібрав учнів, батьків, вчителів та небайдужих односельчан на шкільному подвір’ї. Свято розпочалося урочистою частиною, яку підготувала педагог-організатор школи Блохіна А.В. разом з учнями середніх та старших класів. Активну участь в її організації взяли учні 9 класу: Корлюк Ілля, Петрівський Сергій, Маринич Ілля, Меркотан Єлизавета та учні 6 класу Михайлова Оксана  і Коваль Діана.

Детальніше: Свято осені на шкільному подвір’ї

Козацькі забави 2018

kozatski zabavi 2018Традиційне свято «Козацькі забави» відбулося 7 вересня 2018 року в опорному навчальному закладі «Суботцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів». Свято для учнів школи довгоочікуване та досить веселе.  Цього року до лав козачат,як і годиться, приймали учнів 5 класу. Але для того, щоб бути членом великої козацької родини, учням 5 класу довелося пройти неабиякі випробування. 

Аби завжди відчувати свою Батьківщину, захищати та поважати її,  учням довелося скуштувати «земельки козацької», не скривившись, бо від рідного не кривляться. Дійство – неочікуване, тож деякі школярі, відносячись до всього з відповідальністю, і справді повірили що куштуватимуть землю.Насправді ж, замасковані солодощі, додали інтриги у процес ініціації.

Детальніше: Козацькі забави 2018

Свято Першого дзвоника 2018

01 09 2018 300В опорному навчальному закладі «Суботцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» традиційно навчальний рік розпочався в День знань святом Перщого дзвоника. Урочистості з нагоди початку нового 2018-2019 навчального року проходили на шкільному подвір’ї,де зібралася вся шкільна родина– від першачків до випускників, а також вчителі, батьки,гості. Присутніх привітав директор ОНЗ Савлук А.Г. Він також вручив Похвальні листи учням,які на високому рівні навчальних досягнень закінчили минулий навчальний рік та дипломи тим,хто здобув перемоги в різноманітних конкурсах.

Детальніше: Свято Першого дзвоника 2018

День пам’яті та примирення і 73-я річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

09 05 2018 300Учні, вчителі, працівники ОНЗ «Суботцівська ЗШ І-ІІІ ступенів» взяли участь в урочистих заходах, присвячених Дню пам’яті та примирення і 73-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

08 травня 2018 року представники учнівських колективів поклали квіти до Пам’ятного знака «Гармата» в селі Суботці та Обеліска слави в селі Коханівка та вшанували пам'ять загиблих героїв хвилиною мовчання.

Детальніше: День пам’яті та примирення і 73-я річниця...