subottsi.com.ua

До нового 2019 – 2020 навчального року готові!

school 30020 серпня 2019 року комісією відділу освіти Знам’янської районної державної адміністрації у складі начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Сидоренко В.Г., голови районної організації профспілки працівників освіти – Рябошапки В.П., начальника групи з централізованого господарського обслуговування навчальних закладів установ освіти Пакош Л.В.,

заступника начальника – начальника відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Знам'янського районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Кіровоградській області – Манька С.В., головного спеціаліста відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Знам'янського районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Кіровоградській області – Баранова М. В., головного інспектора Знам’янського міськрайонного відділу Управління ДСНС України в Кіровоградській області – Бобоші В.І. , представників дирекції школи та педагогічного колективу було здійснено перевірку готовності навчального закладу до нового навчального року.

Детальніше: До нового 2019 – 2020 навчального року готові!

Перший дзвоник 2019

20190902 100657 30002 вересня 2019 року в ОНЗ «Суботцівська ЗШ І-ІІІ ступенів» відбулося свято Першого дзвоника та День знань. На подвір’ї біля рідної школи зібрались учні,вчителі,батьки та гості. Це чудове свято, яким ми розпочинаємо новий навчальний рік, єднає усі покоління представників найрізноманітніших професій, бо складну й тернисту дорогу пізнання ми прокладаємо впродовж усього життя.

Це свято насамперед тих, хто вперше у житті переступає поріг школи. Тих, хто прийшов сюди зі своїми дітьми чи онуками. Тих, хто щоденно віддає їм свої знання та тепло сердець, навчає і виховує в дусі любові до України та до людини.

З початком нового навчального року присутніх привітав директор школи А.Г.Савлук. Він зазначив,що сьогодні перед юними жителями села гостинно відкриє двері наша школа, яку спільними зусиллями районної державної адміністрації,районної ради, відділу освіти, сільської ради,педагогічного та батьківського колективу ми підготували до нового навчального року.

Детальніше: Перший дзвоник 2019

Творчість. Здобутки. Пошук.

20190221 103224 300Удосконалення освітнього процесу в школі пов'язане з необхідністю модернізації науково-методичної роботи, залучення педагогів у творчу діяльність, сприяння розвитку творчого інноваційного потенціалу та креативного мислення вчителя. Згідно річного плану роботи школи та з метою формування професійної компетентності педагогів шляхом опанування інноваційних технологій, активізації їх творчого потенціалу, впровадження сучасних педагогічних досягнень науки, удосконалення фахової майстерності вчителів у ОНЗ «Суботцівська ЗШ І-ІІІ ступенів» проходив місячник педагогічної майстерності. Цього року він був підпорядкований темі «Творчість. Здобутки. Пошук».

В рамках місячника пройшов фестиваль відкритих уроків досвідчених вчителів та вчителів, що атестуються у цьому навчальному році. Завдяки цьому присутні колеги змогли ще раз переконатись у барвистості методів, прийомів і форм роботи.

Детальніше: Творчість. Здобутки. Пошук.

Відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан

ato 201913 лютого 2019 року на базі опорного навчального закладу “Суботцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Знам’янської районної ради Кіровоградської області” відбувся відкритий чемпіонат з військово-спортивних багатоборств серед вихованців навчальних закладів Знам’янського району. Він приурочений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та відзначенню      30-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан,який відзначається 15 лютого 2019 року. В змаганнях взяли участь 5 команд:  опорного навчального закладу  «Богданівська ЗШ І-ІІІ ступенів ім. І.Г.Ткаченка», філії «Богданівська ЗШ І-ІІІ ступенів», опорного навчального закладу «Петрівський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», опорного навчального закладу «Трепівська ЗШ І-ІІІ ступенів» та опорного навчального закладу «Суботцівська ЗШ І-ІІІ ступенів»та команда дітей молодшого шкільного віку,яка виступала поза конкурсом.

Детальніше: Відзначення Дня вшанування учасників бойових...

Нагорода за сумлінну працю!

savluk 30004 грудня 2018 року в залі засідань Знам’янської районної ради відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування, Дня Збройних сил України та вручення свідоцтв про занесення на районну Дошку Пошани «Трудова слава Знам’янського району».

Присутніх на святі привітали голова Знам’янської районної державної адміністрації Олександр Лукашов, заступник голови районної ради Дмитро Молодченко та помічник народного депутата України Олеся Довгого Андрій Клименко, які вручили відзнаки кращим працівникам району та свідоцтва про занесенням на районну Дошку Пошани «Трудова слава Знам’янського району».

Серед нагороджених і представники с.Суботці

Детальніше: Нагорода за сумлінну працю!