subottsi.com.ua

Творчість. Здобутки. Пошук.

20190221 103224 300Удосконалення освітнього процесу в школі пов'язане з необхідністю модернізації науково-методичної роботи, залучення педагогів у творчу діяльність, сприяння розвитку творчого інноваційного потенціалу та креативного мислення вчителя. Згідно річного плану роботи школи та з метою формування професійної компетентності педагогів шляхом опанування інноваційних технологій, активізації їх творчого потенціалу, впровадження сучасних педагогічних досягнень науки, удосконалення фахової майстерності вчителів у ОНЗ «Суботцівська ЗШ І-ІІІ ступенів» проходив місячник педагогічної майстерності. Цього року він був підпорядкований темі «Творчість. Здобутки. Пошук».

В рамках місячника пройшов фестиваль відкритих уроків досвідчених вчителів та вчителів, що атестуються у цьому навчальному році. Завдяки цьому присутні колеги змогли ще раз переконатись у барвистості методів, прийомів і форм роботи.

Детальніше: Творчість. Здобутки. Пошук.

Відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан

ato 201913 лютого 2019 року на базі опорного навчального закладу “Суботцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Знам’янської районної ради Кіровоградської області” відбувся відкритий чемпіонат з військово-спортивних багатоборств серед вихованців навчальних закладів Знам’янського району. Він приурочений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та відзначенню      30-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан,який відзначається 15 лютого 2019 року. В змаганнях взяли участь 5 команд:  опорного навчального закладу  «Богданівська ЗШ І-ІІІ ступенів ім. І.Г.Ткаченка», філії «Богданівська ЗШ І-ІІІ ступенів», опорного навчального закладу «Петрівський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», опорного навчального закладу «Трепівська ЗШ І-ІІІ ступенів» та опорного навчального закладу «Суботцівська ЗШ І-ІІІ ступенів»та команда дітей молодшого шкільного віку,яка виступала поза конкурсом.

Детальніше: Відзначення Дня вшанування учасників бойових...

Нагорода за сумлінну працю!

savluk 30004 грудня 2018 року в залі засідань Знам’янської районної ради відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування, Дня Збройних сил України та вручення свідоцтв про занесення на районну Дошку Пошани «Трудова слава Знам’янського району».

Присутніх на святі привітали голова Знам’янської районної державної адміністрації Олександр Лукашов, заступник голови районної ради Дмитро Молодченко та помічник народного депутата України Олеся Довгого Андрій Клименко, які вручили відзнаки кращим працівникам району та свідоцтва про занесенням на районну Дошку Пошани «Трудова слава Знам’янського району».

Серед нагороджених і представники с.Суботці

Детальніше: Нагорода за сумлінну працю!

Любов та єдність - запорука міцної, дружньої родини

IMG 20181115 135427 300

Родина була й залишається головним осередком становлення й розвитку особистості дитини. Саме батьки вводять маля в складний світ людських взаємин, навчають відрізняти добро від зла, хороше від поганого. Уроки життя, здобуті в сім’ї, мають величезну силу, адже дають їх найближчі люди: мама, тато, бабуся, дідусь,- яким дитина найбільш довіряє.

Народна мудрість у піснях, прислів’ях та приказках утверджує важливу роль родини в житті кожної людини, бо «без щастя сім’ї нема щастя на землі». Традиційним є ставлення нашого народу до родинної спілки як до великої цінності в житті. Стабільність її пов’язують з благополуччям та міццю держави.

Детальніше: Любов та єдність - запорука міцної, дружньої...

Веселкова країна 2018 [відео]

20181024 132815 300Кожен з нас мріє потрапити у дитинство і залишитися там хоча б на одну хвилинку, щоб відчути той казковий, дещо наївний, світ, де мрії та очікування обов’язково здійснюються. Можливість потрапити у світ фантазії, казки, веселощів випала учням початкових класів ОНЗ «Суботцівська ЗШ І-ІІІ ступенів», адже традиційне свято ВЕСЕЛКОВОЇ КРАЇНИ радо чекало своїх малюків.

Детальніше: Веселкова країна 2018 [відео]