subottsi.com.ua

Відкриття меморіальної дошки учаснику АТО Віталію Лімборському

20210526 100930 res26 травня, в день річниці з часу як цього дня у 2020 році віддав життя за Україну молодший сержант 28-ої окремої механізованої бригади Лімборський Віталій Миколайович, на приміщенні опорного навчального закладу «Суботцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» відкрили меморіальну дошку на його честь.

Участь у відкритті меморіальної дошки взяли - голова Суботцівської сільської ради Андрій Борідченко, перший заступник та заступник сільського голави Анна Блохіна та Людмила Бойчук, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Світлана Марікуца, рідні та друзі загиблого, представники трудових колективів села Суботці, вчителі та учні школи, в якій навчався Віталій, громадськість села.

Право відкрити пам’ятну дошку воїну, який загинув, виконуючи обов’язок перед Батьківщиною в зоні АТО, надали мамі Віталія Надії Михайлівні та голові об’єднаної територіальної громади Андрію Борідченку.

Детальніше: Відкриття меморіальної дошки учаснику АТО ...

Набір дітей до 1-го класу

1 klas 300До уваги батьків!

З 1 травня по 31 травня 2021 року

ПРОВОДИТИМЕТЬСЯ НАБІР ДІТЕЙ

до 1-го класу.

Прийом заяв відбуватиметься щоденно (окрім вихідних) з 01 по 10 травня в режимі онлайн через електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., а з 11 по 31 травня очно.

Документи подаються одним з батьків директору школи, або секретарю (за відсутності директора) з 9.00 до 15.00 години.

Детальніше: Набір дітей до 1-го класу

Зміни у графіку навчання!

rozklad2Шановні вчителі, працівники ОНЗ «Суботцівська ЗШ І-ІІІ ступенів», здобувачі освіти, батьки учнів!

Biдповідно  до постанови Кабінету Міністрів України  від 09 rpyдня 2020 року №1236"IIpo встановлення карантину та запровадження обмежувальних заходів  з метою запобігання поширенню на території України rocтpoї pecnipaтopної xвopoбu COVID-l9 , спричиненої  коронавірусом SARS-CoY-2", листа Miністерства освіти і науки України   від 15 rpyдня 2020 року № 1/9-692 "Про запровадження карантинних обмежень" та листа відділу освіти,культури,молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації  від 21.12.2020 року №01-22-702/1 «Про запровадження карантинних обмежень», на підставі рішення педагогічної ради школи від 23 грудня 2020 року «Про внесення змін в структуру освітнього процесу 2020-2021 навчального року»

Детальніше: Зміни у графіку навчання!

Що треба знати про коронавірус!

covid19КОРОНАВІРУСИ – це велика родина респіраторних вірусів, які можуть спричиняти захворювання від звичайної застуди до Близькосхідного дихального синдрому (МЕRS) та тяжкого гострого респіраторного синдрому (SARS).

 

 

Детальніше: Що треба знати про коронавірус!

Завдання для учнів на період карантину (частина 5) (12.05 - до кінця навчального року)

gxrJDVz1

Шановні вчителі, учні та батьки!

Кабінет Міністрів України прийняв рішення про продовження карантину до 22 травня 2020 року, а отже, навчальний рік будемо завершувати дистанційно. Надходить пора підсумкових контрольних робіт. Тому кожному учню слід активізувати роботу по виконанню запропонованих завдань на сайті чи у Google класах. Нижче пропонуємо заключну частину завдань для виконання в період з 12 травня до завершення навчального року (29 травня 2020 року). Бажаємо успіхів!

  

 

Детальніше: Завдання для учнів на період карантину (частина...