subottsi.com.ua

Танець– це особливий вид мистецтва

IMG 1728 300Цього року мені випала нагода взяти на себе відповідальність і стати класним керівником учнів 5 класу ОНЗ «Суботцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів». У класі навчається 23 галасливих, неповторних , талановитих дітей. Більшість з них реалізують свої можливості, займаючись у різних гуртках, які організовані як у стінах рідної школи, так і у будинку культури, навчаються у музичній школі. Результатами роботи ми часто насолоджуємося під час проведення свят, конкурсів, різних оглядів талантів.

Детальніше: Танець– це особливий вид мистецтва

Слово про обдаровану дитину: Скрипник Володимир

main fotoУ другому класі СуботцівськоЇ  загальноосвітньої школи навчається учень –Скрипник Володимир. Ця дитина має досить високі показники  в навчанні, але крім  цього є активним учасником  різноманітних заходів. Свідченням  цього  є багаточисленні нагороди, подяки .

Ще  не маючи повних чотирьох років, Вова почав займатися в секції спортивної боротьби, панкратіону ,  дещо пізніше – бойовим самбо .На сьогоднішній час має 7 медалей та призових місць на різних змаганнях. 

А також підтвердив 9 ступінь з панкратіону , та має жовтий пояс. В цьому році готується брати участь у Чемпіонаті України, наполегливо тренується.

 

 

Детальніше: Слово про обдаровану дитину: Скрипник Володимир