subottsi.com.ua

Завдання для учнів на період карантину (частина 2)

tasks 300Шановні здобувачі освіти, вчителі, працівники ОНЗ «Суботцівська ЗШ І-ІІІ ступенів», батьки учнів.

Відповідно до затвердженої структури 2019/2020 навчального року у нашому навчальному закладі 22 березня 2020 року завершилась ІІІ чверть навчального року. 

Незважаючи на карантин у закладах освіти, структура навчального року, визначена закладом освіти, залишається незмінною.

З 23 березня розпочинаються весняні канікули, які триватимуть до 28 березня 2020 року. Отже учні йдуть на канікули, а вчителі використовують час для самоосвіти та підготовки до продовження дистанційного навчання на період карантину.

Адміністрація закладу просить вчителів та працівників школи детально ознайомитись з наказом про призупинення освітнього процесу в закладі та докласти всіх зусиль щодо його виконання.

Детальніше: Завдання для учнів на період карантину (частина 2)

Завдання для учнів на період карантину

karantin 300До уваги здобувачів освіти ОНЗ «Суботцівська ЗШ І-ІІІ ступенів»!

З 12 березня в закладі,як і в усій державі, оголошено карантин.

Карантин триватиме три тижні - з 12 березня по 3 квітня 2020 року.

Терміни карантину можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні.

Карантин передбачає заборону відвідування закладів освіти здобувачами та проведення всіх масових заходів.

Надолуження навчального матеріалу рекомендовано організувати за допомогою елементів дистанційного навчання (блог вчителя,сайт школи, скайп, фейсбук,classroom) та шляхом ущільнення навчального матеріалу.

Можливе відпрацювання в подальшому по суботах, або продовження навчального року.

Дирекція школи звертає увагу здобувачів освіти та батьків, що в країні оголошено карантин, а не канікули.

Тому просимо організувати самостійну роботу дома, а також виконувати всі заходи безпеки.

Нижче наводимо завдання для організації самостійної роботи дома.

Просимо також слідкувати за рекомендаціями на сторінці у фейсбук (ОНЗ «Суботцівська ЗШ І-ІІІ ступенів» ) та у однойменній групі у мережі фейсбук.

 

Детальніше: Завдання для учнів на період карантину

Пробне ЗНО перенесено через карантин

zno 300Український центр оцінювання якості освіти переніс проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання на 4 та 11 квітня 2020 року. Відповідне рішення було ухвалено 12 березня 2020 року. 

Пробне тестування з української мови і літератури замість 21 березня відбудеться 4 квітня. Тестування з інших предметів замість 28 березня – 11 квітня. Дати визначення результатів будуть відомі до 14 березня. 

Звертаємо увагу, що учасникам пробного ЗНО надійдуть нові запрошення-перепустки з актуальними датами – їх потрібно буде видрукувати для участі в тестуванні.

Детальніше: Пробне ЗНО перенесено через карантин

Захоплюючі сторінки шкільного життя

IMG 20200120 122036 2 300Світ зарубіжної літератури – цікавий і захоплюючий. На уроках діти полюбляють бути дослідниками разом із Томом Сойєром, мріють відправитись у подорож із Маленьким принцем, готові виборювати справедливість із Дон Кіхотом.

Іноді так замало часу, щоб обговорити хвилюючі питання на уроці.Тож зустріч із мистецтвом слова можна продовжити в позаурочний час.

У ОНЗ «Суботцівська загальноосвітня школа 1-3ступенів» нещодавно проходив тиждень зарубіжної літератури та соціально – психологічної служби школи.

Учні 5-их класів взяли участь у літературній вікторині «Дорогами казок зарубіжних авторів». Діти виявили гарні знання змісту творів та були кмітливими у розгадуванні казок на літературну тему. Світ різноманітних ребусів відкрився для всіх бажаючих. Так, першими встигли якнайбільше розгадати завдань учні 6 –го класу Косик Р. та Молчанов А. Кмітливими виявилися п’ятикласники –Чабан А., Нєізвєстний В.,Бочек С., Огирь Ю.,Бернадська Є., Біліченко В., Таран М. А творчі сили7 –го класу згуртувалися навколо Калюки Є. та Михайлової О. Звичайно, всіх учасників назвати не можна, але солодкими сюрпризами ніхто небув обділений.

Детальніше: Захоплюючі сторінки шкільного життя

Правові знання - запорука успіху у вихованні свідомих громадян України

2019 12 17 11 29 55 300У сучасному суспільстві діти мають свої права та обов’язки незалежно від кольору шкіри чи очей, місця народження та проживання, статі, віку, закладу, в якому вони навчаються.

Кожна дитина – це неповторна особистість, яка має визначити  місце в суспільстві та реалізувати свої здібності. Показником гуманізму держави й суспільства є насамперед ставлення до дітей, які є найвищою цінністю кожного народу, і розбудова демократичної держави неможлива без сприяння розвитку молодого покоління, задоволення його потреб і виконання обов’язків, передбачених Конституцією та законодавством України. Для забезпечення прав та інтересів дітей постійно вдосконалюється нормативно-правова  база України. Права і свободи дітей як членів суспільства значною мірою визначають напрями діяльності державних органів та громадських організацій.

Детальніше: Правові знання - запорука успіху у вихованні...

Дочірні категорії