subottsi.com.ua

Веселкова країна 2018 [відео]

20181024 132815 300Кожен з нас мріє потрапити у дитинство і залишитися там хоча б на одну хвилинку, щоб відчути той казковий, дещо наївний, світ, де мрії та очікування обов’язково здійснюються. Можливість потрапити у світ фантазії, казки, веселощів випала учням початкових класів ОНЗ «Суботцівська ЗШ І-ІІІ ступенів», адже традиційне свято ВЕСЕЛКОВОЇ КРАЇНИ радо чекало своїх малюків.

Поринути у феєрію веселкового світу допомогли нам герої відомих мультфільмів та казок. Зокрема, до нас завітали пірати Карибського моря, Чарівна фея, Котигорошко, пінгвін із Мадагаскара, Лисичка-сестричка та багато інших. Разом з дітьми веселилися та допомагали подолати труднощі, адже щоб відбулася посвята у весельчата, потрібно щоб на свято завітала Королева знань, яку викрали пірати. Тому дітвора з радістю виконувала всі завдання.

Поринути у світ казки нам також допомогли наші чарівні танцівники колективу «Едельвейс», керівником якого є Ігнатьєва Тетяна Іванівна, за що ми дуже дякуємо. До лав веселкової країни цьогоріч прийняли такі загони: «Чумусики» 2-А клас, «Козачата» 2-Б клас, 1-А «Пізнайки», 1-Б «Смайлики». Учні із відповідальністю прийняли свої веселкові кольори та з гордістю вимовили девізи своїх  загонів. По завершенню свята усі учні, разом із дитячим вокальним гуртом «Смайл», виконали чудову пісню Веселкової країни.