subottsi.com.ua

Декада початкових класів

dek poch klasiv 2018Не забувайте, що в школі дитина не лише  навчається, в школі  вона живе!

В.О.Сухомлинський.

В ОНЗ «Суботцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» стало вже доброю традицією проводити декади початкових класів. В цьому році вона проходила з 16 по 24 жовтня.

У цей період кабінети початкової школи були схожі на вулики, де  плідно , згуртовано працювали вчителі, учні  та батьки. Робота  під час проведення декади була спланована так, що заходи охоплювали різні сфери діяльності учнів , були цікавими , корисними , сприяли інтелектуальному та творчому розвитку дітей.

Декада розпочалася під девізом  «Кожен день у нас цікавий, веселий, плідний  і ласкавий». Її  було відкрито святковою лінійкою учнями 4-А та 4- Б класів разом з вчителями О.М. Лісовенко та Н.Г. Смірновою. Гостями були казкові герої. Діти співали, танцювали, декламували вірші , гуморески. До відома учнів були доведені мета та план проведення декади. 

З першого ж дня молодші школярі занурились в круговерть подій. Учні 1-Б класу з учителем  С.В.Грузін захоплено подорожували сторінками казок  В.О. Сухомлинського.

17 жовтня день пройшов під девізом « Кожна дитина - талановита».

Учні 3-А та3-Б класів під керівництвом  Л.Ф.Горіної  та О.М. Абрамової провели математичний КВК між класами. Учні були активними, творчими, старанними у командах,із задоволенням застосовували свої знання, кмітливість, колективізм. Проводилися конкурси для вболівальників. Перемогла дружба.

У 4-Б класі Н.Г.Смірнова  реалізувала інтелектуальну гру « Ерудит» ( знавці української мови). Діти працювали в активній творчій атмосфері. Перемогла Сікорська  Анастасія, яка показала себе справжнім знавцем рідної мови. За це отримала в нагороду медаль «Найкращий мовознавець».

Протягом дня проводились інтелектуальні перерви,  де  учні  початкових класів розгадували кросворди, ребуси , загадки.

Тематика проведення заходів 18 жовтня мала   назву «Творимо дива».

О.М.Чевельча  запросила  учнів  2-А  класу  до казкового вернісажу  «Я мандрую казкою». Юні глядачі подивилися інсценізацію української народної казки   «Коза- Дереза», а  потім брали активну участь у конкурсі –вікторині «Сторінками казок» ,  розв’ язували завдання  від Мальвіни «Відгадай, кому належить», допомагали Тітоньці Сові , виправляли помилки  в казочках.

Після підведення підсумків, діти ще довго захоплено гортали та розглядали виставку  книжок.

Л.Б.Нєізвєстна з учнями 2-Б класу провела літературний вернісаж «В.О.Сухомлинський для дітей».

Цікавим та пізнавальним для учнів 4-А класу став природничий конкурс «Ерудит», підготований О.М. Лісовенко.

Захоплюючим ,творчим , сповненим добра та любові  до рідної природи став майстер-клас для учнів 1-А класу «Складаємо казки природи». Маленькі мандрівники разом  з  класоводом   Л.А.Лінчевською    полинули в світ  казкової осінньої природи. Милувалися краєвидами рідного краю, спостерігали, досліджували, складали чудові казки ,  які потім відтворювали  в інсценізаціях та малюнках.

П’ ятниця , 19 жовтня ,пройшла під девізом «Здоров’я дитини- скарб для країни».

Протягом дня проводилися веселі перерви, флеш-моб «В здоровім тілі-здоровий дух», підготований педагогом-організатором А.В. Блохіною.

А.Г .Іванова в групі продовженого дня проводила екологічні ігри.

23-24 жовтня учні 1-4 класів спільно з шкільним бібліотекарем та класними керівниками  подорожували по школі добрих вчинків, де переглядали книжкову виставку  «Історія одного життя», присвячену 100-річчю від дня народження  В.О.Сухомлинського, продовжили знайомство з творами видатного педагога, обговорювали  та оцінювали вчинки головних героїв оповідань, спробували свої сили у складанні власних казок та оповідань.

За  підсумками  декади, переможці  та активні учасники  конкурсів ,виставок ,складених казок були нагороджені  грамотами та подяками.                                       

Декада початкових класів закінчилась  святом  «Веселкової країни», яке стало яскравою сторінкою шкільної родини.

І на завершення…

-Ми, вчителі початківці, прагнемо зробити нашу школу острівцем людяності і гуманізму, творчості і постійного пошуку. А допомагають нам   у цьому  наші вихованці та їх батьки!

Л. А. Лінчевська , учитель початкових класів.