subottsi.com.ua

Свято осені на шкільному подвір’ї

svyato oseni 2018Україна – багата країна. Адже Бог наділив її чудовими землями, краєвидами, а найголовніше працьовитими людьми.Щорічно восени українці збирають прекрасні врожаї, даровані рідною землею. Цей рік не став винятком.

Нещодавно в опорному навчальному закладі «Суботцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» відбувся благодійний шкільний ярмарок, який зібрав учнів, батьків, вчителів та небайдужих односельчан на шкільному подвір’ї. Свято розпочалося урочистою частиною, яку підготувала педагог-організатор школи Блохіна А.В. разом з учнями середніх та старших класів. Активну участь в її організації взяли учні 9 класу: Корлюк Ілля, Петрівський Сергій, Маринич Ілля, Меркотан Єлизавета та учні 6 класу Михайлова Оксана  і Коваль Діана.

По закінченню урочистостей розпочалося безпосередньо ярмаркування. Кожен клас відрізнявся своєю оригінальністю, усім хотілося привернути увагу саме до своєї продукції. Учні в гарних вишиванках разом із батьками та класними керівниками цікаво рекламували та продавали власноруч приготовлену продукцію. Завзяті продавці розхвалювали свій товар, а  очі покупців розбігалися від його розмаїття. Товару було стільки, що під кінець торгу продавці були змушені знижувати ціни і знову без спочину запрошували до своїх «прилавків».

Активну участь у заході взяли всі школярі. Велика честь та хвала батькам, адже чого тільки на столах не було: і випічка, і різноманітні фрукти, і солодощі. Усі, хто завітав, із задоволенням купували в школярів смачну продукцію. Супутником свята став прекрасний настрій. Для гостей співав вокальний колектив «Смайл». Облаштовано чудову фотозону.  Жарти і сміх, танцi i пiснi лунали звідусіль. Гості, батьки та учні веселилися. А розійшлися по домівках з чималими пакунками.

За ріщенням учнівського самоврядування кошти, виручені під час ярмаркування,будуть спрямовані на благодійні цілі.

Анна Блохіна, педагог-організатор ОНЗ « Суботцівська ЗШ І - ІІІ ступенів»