subottsi.com.ua

Свято Першого дзвоника 2018

01 09 2018 300В опорному навчальному закладі «Суботцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» традиційно навчальний рік розпочався в День знань святом Перщого дзвоника. Урочистості з нагоди початку нового 2018-2019 навчального року проходили на шкільному подвір’ї,де зібралася вся шкільна родина– від першачків до випускників, а також вчителі, батьки,гості. Присутніх привітав директор ОНЗ Савлук А.Г. Він також вручив Похвальні листи учням,які на високому рівні навчальних досягнень закінчили минулий навчальний рік та дипломи тим,хто здобув перемоги в різноманітних конкурсах.

Цього навчального року особливу увагу приділили першокласникам,адже вони головні дійові особи в проекті Нової української школи. До першого класу цього року в Суботцівській щколі прийшли 42 учні. Класи для першачків оформлені з елементами Нової української школи. Для них встановлені нові сучасні парти,в кабінети придбано дидактичний матеріал та комп’ютерне обладнання. А поведуть дітей в країну знань перші вчителі Лінчевська Л.А. та Грузін С.В. - талановиті,творчі особистості.

Для 12 випускників це останнє 1 вересня в стінах рідної школи. Попереду незалежне зовнішнє оцінювання,вступ до вищих навчальних закладів,обрання професії.Тож дерзайте — і у вас усе вийде!

Пролунав перший дзвінок і обрамлена кольорами веселки доріжка запросила малечу до класів на зустріч з учителями, до бесіди з однокласниками, батьками, гостями.

У святкових заходах взяли участь: перший заступник голови Знам’янської РДА Грінчак О.А.,секретар Суботцівської сільської ради Стрельцова Т.М.,ветерани педагогічної праці,вчителі,батьки,зразковий дитячий духовий оркестр Суботцівської музичної школи,працівники будинку культури,

Бажаємо всім школярам підкорити вершини знань, зустріти добрих та надійних друзів! Нехай ваші здібності та наполегливість стануть запорукою здійснення найзаповітніших бажань та очікувань!