subottsi.com.ua

Присудження премії ім. Ткаченка Маленко О.М.

img051 300

Ольга Михайлівна Маленко-учитель зарубіжної літератури опорного навчального закладу «Суботцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»

Досвідчений,творчий педагог, який має власний методичний почерк. Забезпечує високий рівень викладання зарубіжної літератури. Досягла значних успіхів у реалізації науково-методичної проблеми «Розвиток читацьких навичок та інтересів учнів шляхом використання інтерактивних технологій». Застосовує в освітньому процесі сучасні  досягнення педагогіки,психології та методики викладання предмета. Спонукає дітей до дослідницької діяльності,пробуджує інтерес до пошукової роботи,розвиває читацьку культуру. Значну увагу приділяє тому,як зробити урок цікавим,пізнавальним,таким,що може розкрити творчий потенціал особистості  учня. Використовує в процесі викладання предмета педагогічну спадщину В.О.Сухомлинського та І.Г.Ткаченка. Активно працює з обдарованими дітьми. Проводить змістовну позакласну роботу. Постійно вдосконалює свою педагогічну майстерність.

 01 лютого 2018 року відбулося засідання конкурсної комісії з присудження районної педагогічної премії імені І.Г.Ткаченка.

Районна педагогічна премія імені І.Г.Ткаченка присуджується щороку на конкурсній основі керівництву та педагогічним працівникам освітніх закладів району за творчий розвиток його педагогічних ідей у практику управління навчальним закладом, вагомі успіхи у професійній діяльності, навчанні і вихованні учнівської молоді.

На розгляд комісії була представлена кандидатура Ольги Михайлівни Маленко – вчителя зарубіжної літератури опорного навчального закладу «Суботцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Знам’янської районної ради Кіровоградської області».

Члени комісії висловили свої думки та пропозиції і визначили переможцем районного педагогічного конкурсу Ольгу Михайлівну Маленко.

img164

Про свої враження ділиться переможниця: « Я працюю з 1981 року, тобто вже 36 років. Весь час я була вчителем зарубіжної літератури у школі с. Суботці. А родом я з Богданівки, і була знайома з Іваном Гуровичем Ткаченком, вчилася в його школі, тому мені дуже почесно стати володарем його премії. Моя щоденна робота – то світ дітей. Разом з ними ми пізнаємо світ, я вчу їх мистецтву слова, бути щирими і відкритими. Зарубіжна література – це світова література, ми дізнаємося про особливості розвитку кожної з них у Німеччині, Франції, Італії…. Наприклад, ось тільки у сьомому класі ми вивчали творчість Олександра Гріна і його твір «Пурпурові вітрила». Я б хотіла, щоб  діти більше оволодівали  новітніми технологіями не тільки в іграх та розвагах, а у читанні літератури, адже інтернет-світ дуже багатий на інформацію, і це дає нагоду  залишитись з будь-яким письменником наодинці.»

img114

 Дирекція школи,педагогічний та учнівський колективи щиро вітають О.М.Маленко з присудженням їй районної педагогічної премії імені І.Г.Ткаченка та бажають подальших творчих успіхів на педагогічній ниві!