subottsi.com.ua

Змагання з волейболу 2016

voleyball 300П’ять днів школярі та вчителі нашої школи були захоплені змаганнями з волейболу між командами учнів 7 – 8  та 9 – 11 класів, які проходили з  22 по 26 лютого. Волейбольні поєдинки хоч і були складними та напруженими, однак виявилися цікавими, а результати – неочікуваними.

Змагання проходили за коловою системою. В середній групі перше місце виборола команда 7-го класу, друге – посіла команда 8-Б, а третіми були учні 8-А класу. Точно й вправно гру вели Попов Ілля, Козій Максим, Журавльов Владислав, Полудень Владислав, Яковецький Владислав, Галаган Анастасія та Кабанова Наталія – учні 7-го класу.

Напрочуд цікавими та інтригуючими були й волейбольні батли між командами старшої вікової групи. Де першість здобула команда 9-го класу. Фінальний свисток вітав переможців: Шаровського Івана, Шевчука Віктора, Мінакова Дмитра, Костенка Миколу, Грузін Ірину та Філоненко Юлію. Учні 11-го класу були другими, а почесне третє місце зайняла команда 10-го класу.

Всі учасники шкільного волейбольного дійства: і команди, що змагалися, й вболівальники, - отримали задоволення від змагань. Адже було весело й цікаво. Всіх переможців на шкільній лінійці нагородили грамотами й звичайно ж щирими привітаннями за активну участь та результативну гру.