subottsi.com.ua

9 Травня 2016

 

IMG 0742 300З метою гідного вшанування подвигу Українського народу в Другій світовій війні, його вагомого внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції; засвідчення поваги до всіх борців проти нацизму; увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни 9 травня по всій країні традиційно відбуваються урочистості до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Не оминули вони і село Суботці. Біля школи зібралися учні, вчителі та батьки. Вишикувавшись у колону, всі попрямували до сільського Будинку культури. Учні та дорослі підготували транспоранти: «Ні -війні», «Україна- єдина», «Ми за мир», «Слава нашим захисникам». На грудях багатьох присутніх виднівся новий символ  - червоний мак. Заходи проходили під гаслом - «1939-1945.Ніколи знову».

Далі урочистості проходили у Будинку культури. Учасники художньої самодіяльності підготували святковий концерт. Активну участь в концерті взяли учні школи під керівництвом педагога-організатора Грузін С.В. Члени шкільного учнівського парламенту  на чолі з Грузін С.В. також представили в ході урочистостей підсумки роботи над проектом «Учасники АТО - Суботчани». Більше 50 учасників АТО були запрошені на урочистості.

До присутніх звернулися: сільський голова Борідченко А.В., заступник голови Знам’янської районної ради Молодченко Д.М., голова місцевої  ветеранської організації  Ребрик В.П.. Представники органів влади та учні поклали квіти до могил захисників села Суботці у Другій світовій війні.

Заходи по вшануванню подвигу Українського народу у Другій світовій війні сприяли формуванню в учнів патріотизму,вихованню поваги до захисників територіальної цілісності нашої держави на Сході України.