subottsi.com.ua

9 Травня 2016

 

IMG 0742 300З метою гідного вшанування подвигу Українського народу в Другій світовій війні, його вагомого внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції; засвідчення поваги до всіх борців проти нацизму; увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни 9 травня по всій країні традиційно відбуваються урочистості до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Не оминули вони і село Суботці. Біля школи зібралися учні, вчителі та батьки. Вишикувавшись у колону, всі попрямували до сільського Будинку культури. Учні та дорослі підготували транспоранти: «Ні -війні», «Україна- єдина», «Ми за мир», «Слава нашим захисникам». На грудях багатьох присутніх виднівся новий символ  - червоний мак. Заходи проходили під гаслом - «1939-1945.Ніколи знову».

Детальніше: 9 Травня 2016

День Знам’янського району 2015

den rayony 201518 вересня  2015 року в залі засідань  районної ради відбулися урочисті заходи з нагоди 92-ої річниці Знам’янського району. На свято завітали представники трудових колективів та громадськості,сільські голови, депутати районної та обласної рад,помічник народного депутата О.Довгого. Присутніх на святі вітали голова районної державної адміністрації Гугленко Ю.О.та голова районної ради Михайлова Т.А.. З вітальним словом до присутніх звернувся А.Пустовой, який від імені народного депутата Олеся Довгого подарував жителям району та гостям свята виступ соліста Кіровоградської філармонії,фіналіста Всеукраїнського шоу «Голос країни» Владислава Кашпуренка.

 Закінчилися урочистості відкриттям оновленої Дошки Пошани «Трудова слава Знам’янського району».

Серед занесених на Дошку Пошани і представники Суботцівської сільської ради:

трудовий колектив Знам’янського кар’єроуправління;

В.В.Куцов, директор Суботцівського сільського будинку культури;

Г.І.Савлук, учитель географії Суботцівської ЗШ І-ІІІ ступенів.

Дирекція,учнівський та педагогічний колективи Суботцівської ЗШ І-ІІІ ступенів щиро вітають номінантів та бажають нових трудових звершень,миру,здоров’я і благополуччя!

Детальніше: День Знам’янського району 2015

НА ЩАСТЯ,НА ЗДОРОВ’Я (відео привітання)

13 01 2015Щедрування -  давній звичай новорічних обрядів,під час яких групи щедрувальників піснями славлять господарів,бажають їм здоров’я та достатку.

13 січня 2015 року творчий колектив Суботцівського сільського Будинку культури привітав односельчан із новорічними святами,бажаючи щастя,здоров’я та щедрого врожаю. До вашої уваги представлена частина виступу коллективу.

 

Детальніше: НА ЩАСТЯ,НА ЗДОРОВ’Я (відео привітання)

9 травня 2014 р. – День Перемоги

09 05 20149 травня 2014 року в с.Суботці відбулися  урочистостіі  з нагоди 69-річниці  з Дня Перемоги .

На урочистості запрошено  учасників Великої Вітчизняної війни, ветеранів праці, учнівську молодь та всіх жителів села.

 Сільський голова Борідченко А.В.  привітав присутніх зі святом Великої Перемоги.

 Звертаючись до сільської громади, Андрій Васильович зазначив, що спогади про руйнівну війну, криваві битви за Батьківщину нерозривно пов'язані з пам'яттю про велич подвигу наших дідів та прадідів – героїв-переможців. Він  наголосив, що День Перемоги – це  свято, яке об'єднує представників усіх поколінь. 

 Заступник голови Знам’янської РДА Головчиц  О.В. зазначив,  що з кожним роком, на жаль, із життя йдуть ветерани, але пам'ять про них назавжди залишається в наших серцях, а безсмертний подвиг  народу,  мужність та самопожертва надовго залишаться прикладом для нащадків.

Детальніше: 9 травня 2014 р. – День Перемоги

День фізичної культури і спорту 2013

dfks20134 вересня Суботці зустрічали гостей на районному спортивно-масовому святі та районих фінальних сільських спортивних іграх з нагоди Дня фізичної культури і спорту і 90-річчя від дня утворення Знам’янського району.

Відкриваючи свято, голова районної державної адміністрації В.Дзядух висловив слова вдячності тренерам і спортсменам району, тим, хто своїми успіхами та досягненнями славить Знам'янщину. Адже честь нашого району, області та країни захищає переможець Всеукраїнських змагань з велоспорту, учасник міжнародних змагань в Італії та Польщі, майстер спорту з велоспорту Роман Вадимович Кива (с.Мошорине).

Детальніше: День фізичної культури і спорту 2013