subottsi.com.ua

Педагогічна майстерність не має меж

IMG 20170302 152645 300«Найважливіша умова успішної роботи школи – це багате, різностороннє інтелектуальне життя педагогічного колективу, допитливість, інтерес до нового в науці, постійний інтелектуальний ріст, удосконалення», - писав   В. О. Сухомлинський. Провідна роль у реалізації визначених завдань належить учителю, який має працювати на рівні сучасних вимог, постійно удосконалюючись, розвиваючи і збагачуючи свою професійну компетентність, інноваційну культуру. З цією метою у Суботцівській загальноосвітній школі  І - ІІІ ступенів пройшов методичний місячник під гаслом «Педагогічна майстерність не має меж», присвячений  98-ій  річниці з дня народження видатного педагога Знам'янщини І.Г.Ткаченка.

Детальніше: Педагогічна майстерність не має меж

А біль Афгану – на віки…

IMG 20170215 142615 30015 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, річниця виведення військ колишнього СРСР з Демократичної Республіки Афганістан. Влютому 1989 року закінчилась війна, яка принесла тисячі жертв, сльози і горе в мирні родини. А чи треба згадувати цю війну? Деякі кажуть, що не треба. Ми думаємо, що треба. Треба до тих пір, поки людство  спроможне буде сказати: «Ми не тільки не хочемо війни, ми  зробили все, щоб її не було».

Детальніше: А біль Афгану – на віки…

Живи і процвітай, Соборна Україно!

IMG 8016 300

«Ми – єдина країна, єдина держава! 

Ми не можем ділитись на Захід і Схід!»

Такими словами розпочався позакласний захід, присвячений Дню Соборності України, у Суботцівській загальноосвітній школі. Безпосередніми ініціаторами та організаторами його стали учні старших класів, члени Суботцівського учнівського парламенту – українська молодь, майбутнє нашої держави. І це цілком логічно і зовсім невипадково. Адже саме молодь є справжнім рушієм, двигуном  руху за щасливе, процвітаюче, європейське майбутнє України. Саме українська молодь у своїх вільних, демократичних, незалежних ініціативах прагне зберегти суверенітет нашої держави, стоїть у перших рядах борців  за її  цілісність, за власні права і свободи, за людську гідність.

У наш час День Соборності України має особливу актуальність та значимість. Саме тому всі учасники поставилися до організації свята з надзвичайною відповідальністю та неабиякою серйозністю. Своїми стараннями, талантами і творчим підходом учні  показали власну небайдужість до долі рідної країни, всім серцем  долучившись  до державотворчих процесів у ній.

Детальніше: Живи і процвітай, Соборна Україно!

Пам'ять, стій! Зупинись на хвилинку. Серце замри…

uchasniki zahodu70 років. Швидко, мов весняні струмки, збігають роки, квітнуть дерева, половіють жита, приходять у світ нові покоління. Але не старіє, не зникає пам'ять тих літ. Вона живе у спогадах бійця, підлітка, дитини і в суворому монументі, як свідок грізних років і переможних боїв, пильно дивиться на нас в залах музеїв із сторінок книг; її-мужню і величну, надійно оберігає народ, передаючи, як святиню, у спадщину поколінням.

В останні дні грудня в Суботцівській ЗШ І –ІІІ ступенів,в рамках районного етапу Всеукраїнської  акції «Естафета пам’яті»,  пройшов загальношкільний захід, присвячений 70–й річниці визволення села Суботці від німецько-фашистських загарбників. У ньому  взяли активну участь учні старших класів М. Рудий, Р. Карнаухов, Х. Дауд, А. Шпильовий, Ю. Руденко, М. Михайленко, А. Блохіна, А. Назаренко, Ю. Свекленко, В. Кузьмич, А. Гладир, В. Корецький, О. Шаповалова, Я. Кузнєцова; вчителі історії С.

Детальніше: Пам'ять, стій! Зупинись на хвилинку. Серце замри…

Шкільна весна 2012

shkilna-vesna-2012Цьогорічний травень багатий на свята для школярів. Розпочалися вони 3 травня святом останнього дзвоника для випускників. 12 травня у Суботцівській школі пройшов випускний вечір, а 25 травня - останній дзвоник сповістив про закінчення занять та про початок прекрасної пори для всіх учнів – літніх канікул. Країна Знань перегорнула ще одну сторінку нашого освітянського літопису.

2011- 2012 навчальний рік закінчили 313 учнів Суботцівської ЗШ І - ІІІ ступенів. Востаннє шкільний дзвінок прозвучав для 32 випускників 11-х класів. Для них прийшов час , коли єдина стежина, якою вони прямували протягом 11 років навчання в школі розійдеться у різних напрямках.

Детальніше: Шкільна весна 2012